Filtry

Producent

-

Kolor

Dostępność

Status

Baterie prysznicowe podtynkowe 

Znaleziono 385 produktów
Pokazuje 1 - 20 z 385 elementów

Baterie podtynkowe cieszą się coraz większym powodzeniem. Wbudowana w ścianę pomieszczenia instalacja prysznicowa sprawia, że łazienka prezentuje się schludnie i estetycznie. Bateria prysznicowa podtynkowa nie różni się zasadą działania od modeli klasycznych – główną różnicą jest tutaj sposób montażu. Niektórzy klienci nieco obawiają się inwestycji w systemy podtynkowe, w obawie o skomplikowany i długi montaż. Instalacja tego typu urządzeń faktycznie jest nieco bardziej uciążliwa, ale efekt końcowy jest tego wart.

Podtynkowe baterie prysznicowe

W asortymencie znaleźć można różne baterie podtynkowe. Największą popularnością cieszą się modele wyposażone w pojedynczy uchwyt sterujący, zainstalowany na ozdobnej rozecie. Jednakże znaleźć można także podtynkowe baterie prysznicowe dwuotworowe oraz modele zaprojektowane w formie panelu prysznicowego ze zintegrowanym zestawem natryskowym. Przy zakupie baterii tego typu zwrócić należy uwagę, czy konkretny egzemplarz wyposażony jest w element podtynkowy. Wiele dostępnych na rynku baterii wymaga bowiem do instalacji specjalnych modułów montażowych. W sprzedaży znajdują się podtynkowe baterie prysznicowe z głowicami klasycznymi oraz termostatycznymi. Cena tych drugich jest znacznie wyższa, ale system z termostatem zapewnia bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Podtynkowe baterie prysznicowe z deszczownicą, zestawem natryskowym i dyszami bocznymi

Systemy podtynkowe mają wiele zalet, ale jedną z najważniejszych jest elastyczność. Dobierając odpowiednie elementy można stworzyć dla siebie zestaw idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Część odbiorców stawia na prostotę i preferuje systemy złożone z jednouchwytowej baterii oraz podłączonej przyłączem kątowym główki natryskowej z wężem. Są jednak też tacy, którzy nie wyobrażają sobie kabiny prysznicowej bez głowicy deszczowej. Podtynkowe baterie prysznicowe z deszczownicą posiadają dodatkowy przełącznik, który umożliwia wybór odbiornika wody. Jeszcze inaczej prezentują się baterie umożliwiające sterowanie dyszami bocznymi w luksusowych prysznicach z opcją masażu. Przy zakupie zawsze należy upewnić się, że konkrety model nadaje się do współpracy z danym zestawem odbiorników.