Filtry

Producent

-

Dostępność

Status

Baterie wannowo - prysznicowe podtynkowe 

Znaleziono 486 produktów

Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla klasycznych modeli montowanych na ścianie pomieszczenia. Umieszczenie instalacji doprowadzających wodę pod tynkiem poprawia estetykę łazienki i pozwala oszczędzić miejsce. Jest to zatem rozwiązanie dedykowane zarówno dla posiadaczy luksusowych salonów kąpielowych, jak i właścicieli małych mieszkań.

Bateria podtynkowa wannowo-prysznicowa – montaż

Większość podtynkowych baterii wannowo-prysznicowych w zestawie zawiera jedynie elementy zewnętrzne. Jednak do instalacji jest potrzebny także specjalny moduł podtynkowy, który zwykle nie stanowi części kompletu. Zatem przed zakupem należy się zawsze upewnić czy potrzebujemy dodatkowego elementu i jaki model będzie pasować do danego produktu.

Element podtynkowy służy do podłączenia złączy wodnych i regulacji ciśnienia oraz temperatury wody. Podtynkowa bateria wannowo-prysznicowa pozwala na sterowanie dwoma wyjściami wody – zestawem prysznicowym i wylewką wannową. Do dyspozycji są także nowoczesne baterie termostatyczne z systemem precyzyjnie regulującym temperaturę wody.

Pokazuje 1 - 20 z 486 elementów