Baterie

W tej kategorii znajdują się baterie przydatne we wszystkich częściach łazienki. Począwszy od umywalki, poprzez wannę czy prysznic, aż do bidetu. Bogata oferta obejmuje zarówno produkty klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, a także te nawiązujące wyraźnie do stylu retro. Dostępne są również gotowe komplety, dzięki którym łazienka stanie się bardziej spójna stylistycznie.

Baterie łazienkowe do różnych rodzajów montażu


W zależności od układu pomieszczenia, planowanego wystroju czy istniejącej instalacji, bateria łazienkowa może być zamontowana np. na blacie, bezpośrednio w ścianie lub na rancie wanny. W ofercie sklepu znajdują się zarówno produkty jedno-, jak i dwuuchwytowe. Szeroki asortyment pozwala również bez problemu dobrać odpowiednią długość wylewki – taką, która pozwoli na komfortowe korzystanie z łazienki, nie zachlapując przy tym podłogi.

Co odpowiada za trwałość baterii?


Oferowane modele wykonane zostały z trwałych surowców, m.in. z mosiądzu, a wewnątrz najczęściej skrywają bezawaryjne, solidne głowice ceramiczne. Poszczególni producenci dokładają też wszelkich starań, gdy opracowują zewnętrzne powłoki, a niektórzy z nich zastrzegają swoje rozwiązania patentem. Dzięki temu bateria łazienkowa pokryta chromem może zachować piękny wygląd przez długie lata.

Bateria łazienkowa wyposażona w nowoczesne technologie


Urządzając łazienkę warto zwrócić uwagę na innowacje, które może oferować bateria łazienkowa. Będzie to m.in. termostat, gwarantujący stałą temperaturę wody nawet pomimo jej wahań w samej instalacji. Ponadto bardzo wygodnym (i higienicznym) rozwiązaniem są baterie łazienkowe bezdotykowe. Stosuje się je często np. w restauracjach, hotelach lub na stacjach benzynowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazły się w domu.

Bogaty wybór podzespołów


Asortyment sklepu obejmuje szereg wysokiej jakości elementów podtynkowych, umożliwiających sprawny montaż oraz bezawaryjność baterii tego typu. Ponadto w ofercie sklepu można znaleźć nakładki, mieszacze, przedłużki czy filtry, a więc wszystko to, co potrzebne, gdy zechce się wprowadzić drobne modyfikacje w łazience. Ważną częścią baterii będzie też perlator, pozwalający ograniczyć zużycie wody przy zachowaniu odpowiednio silnego strumienia.