Regały 

(41 produktów)
Filtry
Wyczyść filtry x

Producent

Pozostałe:
-
cm - cm
cm - cm

Dostępność

W łazience przechowujemy wiele różnych rzeczy – oprócz ręczników, płaszczy kąpielowych i środków czystości znaleźć trzeba też miejsce na przybory toaletowe oraz kosmetyki. Dodatkową przestrzeń do przechowywania można zapewnić sobie dobierając odpowiednie szafki, wiszące półeczki lub regał łazienkowy, na którym pięknie wyeksponujemy eleganckie buteleczki i stylowe dodatki.

Regał łazienkowy – doskonały sposób na udekorowanie łazienki

Zaletą szafek łazienkowych jest z pewnością duża pojemność oraz możliwość ukrycia w jej wnętrzu mniej estetycznych akcesoriów. Nie wszystko trzeba jednak ukrywać. Regały do łazienki posiadają szereg półek, na których można ułożyć kolekcję perfum w pięknych flakonach, markowe kosmetyki lub kolorowe mydła glicerynowe. Dzięki temu łazienka zyskuje nie tylko dodatkowe miejsce do przechowywania, ale także wyjątkowo efektowny ekspozytor.

Jeszcze jedną zaletą regału jest łatwy dostęp do zawartości. Ułożone na półkach przedmioty są zawsze w zasięgu ręki i łatwo znaleźć wśród nich potrzebny aktualnie produkt. Regały łazienkowe to zatem rozwiązanie podnoszące niewątpliwie też komfort codziennego użytkowania łazienki.

Jaki wybrać regał do łazienki?

Przed zakupem regału należy zaplanować miejsce jego przyszłego ustawienia. Konstrukcja stać będzie na podłodze i potrzeba zapewnić jej odrobinę przestrzeni. Do dyspozycji są dwa podstawowe rodzaje. Klasyczny regał łazienkowy może stanąć pod ścianą lub zostać wpasowany pomiędzy szafki. To jednak rozwiązanie przeznaczone głównie dla posiadaczy większych łazienek. Często lepszym rozwiązaniem jest zakup modelu narożnego – kąty pomieszczenia najtrudniej zagospodarować i właśnie w takim miejscu idealnie może się sprawdzić praktyczny regał.

Wybór stylistyki jest zależny od indywidualnych potrzeb i aranżacji łazienki. Oprócz regałów z półkami drewnianymi lub szklanymi dostępne są też modele w całości wykonane ze stali. Jeżeli planujemy regał w pobliżu wanny lub kabiny prysznicowej, na który będziemy odkładać mokre pojemniki i akcesoria, warto zastanowić się nad regałem wyposażonym w ażurowe półki. Na takiej konstrukcji nie utrzymuje się woda, która może być przyczyną powstawania nieprzyjemnych zapachów i rozrostu pleśni.