Zlewozmywaki z baterią 

(700 produktów)
Filtry
Wyczyść filtry x

Producent

Pozostałe:
-

Kolor zlewu

Kolor baterii

Dostępność

Zlewozmywak z baterią kuchenną to nierozłączna para – warto zatem pomyśleć o tym, aby kupić je w zestawie. Dzięki temu można mieć pewność, że oba elementy idealnie do siebie pasują – nie tylko pod względem estetycznym, ale też technicznym.

Zlewozmywak z baterią – dlaczego warto?

Zakup zlewozmywaka wraz z dopasowaną do niego baterią to bardzo opłacalna alternatywa. Jednym z atutów jest niższa cena kompletu w porównaniu do kosztów zakupu elementów osobno. Dodatkowo nie trzeba martwić się o dopasowanie armatury do konkretnego modelu zlewu. Dzięki temu mamy pewność, że armatura posiada np. specjalną podkładkę usztywniającą w przypadku wersji ze stali nierdzewnej oraz, że wylewka nie jest zbyt krótka lub zbyt długa w stosunku do rozmiaru komory. Jest to szczególnie ważne w przypadku modeli wielokomorowych, gdzie rozmiary korpusu i wylewki mają bardzo duże znacznie. Zestaw, w którym znajduje się zlewozmywak z baterią dedykowaną do jego gabarytów, daje pewność pełnej funkcjonalności i wygody użytkowania na co dzień.

Zlewozmywak granitowy z baterią

Wybór zestawu jest szczególnie atrakcyjną ofertą, gdy wybieramy zlewozmywak granitowy z baterią. Do tego typu zlewów najlepiej dobierać armaturę z korpusem wykonanym z tego samego tworzywa co komory. Dopasowanie koloru i faktury może być trudne, gdy kupujemy oba te elementy osobno. Zlewozmywak granitowy z baterią dedykowaną to pewność, że elementy zestawu będą do siebie stylistycznie pasować. Dodatkową zaletą jest też większa wytrzymałość baterii z korpusami granitowymi – w odróżnieniu od modeli z chromowanego mosiądzu są one znacznie trwalsze, odporne na zarysowania i wysokie temperatury. Dzięki zestawowi, zarówno zlew, jak i armatura będą wyglądać tak samo dobrze pomimo wielu lat intensywnego użytkowania.