Filtry

Producent

-

Dostępność

Status

Pojemniki, szczotki do WC 

Znaleziono 226 produktów

Czyszczenie toalety nie jest może czynnością najprzyjemniejszą, ale konieczną. Wygodna szczotka do WC pozwoli jednak uporać się z tym zadaniem szybko i sprawnie. Ten element wyposażenia do niedawna traktowany był raczej po macoszemu, a same szczotki nie prezentowały się szczególnie estetycznie. Aktualnie jednak producenci akcesoriów wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników i produkują szczotki toaletowe, które można nazwać małymi dziełami sztuki.

Designerska szczotka toaletowa

Obecnie produkowane szczotki wykonywane są z estetycznych i wysokojakościowych materiałów. Uchwyty oraz pojemniki powstają z chromowanych stopów metali, stali szlachetnej, hartowanego szkła oraz ceramiki. Nie ma problemu aby znaleźć szczotki do WC dopasowane do aranżacji nowoczesnych, klasycznych i awangardowych. Sama konstrukcja i przeznaczenie nie zmieniły się, ale dostępne aktualnie szczotki toaletowe stanowią prawdziwą ozdobę toalety.

Szczotka do WC – stojąca czy wisząca?

Wybór pomiędzy szczotką z pojemnikiem stojącym lub wiszącym zależy w głównej mierze od wystroju i indywidualnych potrzeb użytkownika. Szczotki do WC w klasycznym pojemniku stojącym nie wymagają żadnego montażu i wystarczy wstawić je do pomieszczenia. W ich wypadku nie ma też żadnego problemu z czyszczeniem pojemnika, który można po prostu umyć pod bieżącą wodą. W przypadku modeli z uchwytem ściennym sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Mocowania wymagają bowiem wykonania otworów pod śruby montażowe. Niemniej jednak szczotki wiszące prezentują się wyjątkowo elegancko i stają się spójnym elementem wystroju.

Pokazuje 1 - 20 z 226 elementów