O sklepie

Sklep internetowy Zielonalazienka.pl

Remontujesz łazienkę? Zrób to z profesjonalistami!

Zapewniamy pełen asortyment wyposażenia łazienki: od wanien i prysznicy, przez umywalki i baterie, aż po meble i akcesoria łazienkowe. Działamy już od 2007 roku i ciągle się rozwijamy, aby zapewnić Państwu wysoki standard obsługi.


  • Wysokiej jakości produkty w najlepszych cenach
  • Nowoczesne wzornictwo i technologie
  • Zawsze dostępny zespół doradztwa technicznego
  • Dogodne formy dostawy i płatności

Nasz magazyn

cms-img

Siedziba firmy w Jaryszkach k/Poznania

To stąd, spod stolicy Wielkopolski, trafiają do Twojego domu zakupione produkty.

Referencje

Przyjazne dla kieszeni ceny i pomocne panie z obsługi. Z zakupów jestem zadowolona, moja szara łazienka pięknie się prezentuje!

Ania z Olsztyna

Umywalka i bateria wyszły całkiem korzystnie, ale i tak najbardziej mi się podoba, że konsultanci pomogli je dobrać. Polecam :)

Kasia z Warszawy

Miło nam poinformować, że sklep Zielonalazienka.pl przystąpił do programu Opineo „Słucham Swoich Klientów”! Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich opinie i uwagi do obsługi są zawsze czytane i brane pod uwagę, dzięki czemu z dnia na dzień stajemy się coraz lepsi! Zachęcamy do dodawania swoich opinii tutaj.
Pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za obdarzone zaufanie! W ósmej już edycji Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo zajęliśmy 3. miejsce pośród e-sklepów w kategorii Budowa i ogród – dokonaliśmy tego wspólnie z Państwem!
Dzięki Państwa opiniom, w zestawieniu wskazano nasz sklep jako bezpieczny i wiarygodny. Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia, jest wyrazem Państwa uznania wobec naszej marki. To dodatkowy bodziec do dalszego naszego działania i ciężkiej pracy.