Gwarancje

1.Wszystkie produkty oferowane przez sklep Zielonalazienka.pl pochodzą od renomowanych producentów i posiadają gwarancję.

2. Aby skorzystać z uprawnień przysługujących z tytułu gwarancji , należy posiadać wypełnioną kartę gwarancyjną lub dowód zakupu (faktura VAT).

3. Wszystkie zgłoszone problemy techniczne są rozpatrywane przez licencjonowane jednostki serwisowe producenta/importera, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta/importera.

4.W zamówieniu mogą Państwo otrzymać kartę gwarancyjną produktu, która nie została wypełniona przez sklep Zielonalazienka.pl. Niewypełniona karta gwarancyjna jest wówczas ważna razem z dowodem zakupu.

5. Jeżeli Państwo sobie tego życzą , to na Państwa prośbę wypełnimy kartę gwarancyjną danego produktu. W takim przypadku prosimy, aby po rozpakowaniu przesyłki wysłali Państwo kartę gwarancyjną na adres naszej firmy. Po jej wypełnieniu niezwłocznie ją do Państwa odeślemy.

Formularz zgłoszeniowyPola oznaczone * są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego.... więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego. Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że: Administratorem zebranych danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. siedzibą w Żernikach (62-023) przy ul. Składowej 17, wpisana do rejestru KRS pod numerem 0000400575 oraz REGON: 30196636; Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem; Cofnięcia zgody dokonać można przez przesłanie wiadomości z żądaniem zaprzestania przetwarzania danych przy pomocy powyższego formularza; Odbiorcami (procesorami powierzenia) moich danych osobowych będzie podmiot zapewniający obsługę utrzymania sklepu Łazienkaplus.pl oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora Danych. Wymiana danych osobowych z tymi podmiotami jest regulowana umową powierzenia z zaufanymi partnerami Łazienkaplus.pl S.A.; Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do udzielenia informacji, a następnie usuwane z systemu; Przysługują mi prawa do: żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych, żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych, żądania przeniesienia moich danych osobowych. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO). zwiń