Kosze na śmieci 

(191 produktów)
Filtry
Wyczyść filtry x

Producent

Pozostałe:
-
l - l

Kolor

Dostępność

Kosz na śmieci przydaje się w praktycznie każdym pomieszczeniu – łazienka nie jest tu wyjątkiem. Wyrzucanie odpadków do muszli WC skończyć może się zapchaniem odpływu i lepiej tego unikać. Kosz na śmieci do łazienki pozwoli utrzymać porządek, a nowocześnie zaprojektowane modele stanowią też ciekawą ozdobę pomieszczenia.

Kosz na śmieci – łazienkowy pomocnik

Łazienka nie służy jedynie do zażywania kąpieli. W tym pomieszczeniu bardzo często wykonuje się też makijaż, opatruje skaleczenia czy pierze. Kosz na śmieci zapewni miejsce na wszelkie zużyte opakowania, waciki czy patyczki do czyszczenia uszu. Pojemnik wyposażony w pokrywę lub uchylną klapę pomoże zachować estetykę pomieszczania i uniknąć nieprzyjemnych zapachów.

Jaki kosz łazienkowy wybrać?

Wybór modeli jest spory. W pierwszej kolejności warto zastanowić się, jak duży pojemnik na odpadki potrzebny jest w łazience. W mniejszych łazienkach doskonale sprawdzają się kompaktowe rozwiązania, ale ich minusem jest konieczność częstego opróżniania. Warto zatem postawić na średni lub duży kosz łazienkowy na śmieci. W sprzedaży znajdują się pojemniki stojące lub podwieszane na ścianie – to drugie rozwiązanie dobrze sprawdzi się szczególnie w niewielkich łazienkach i toaletach. Bardzo dużą popularnością cieszą się modele z klapą unoszoną za pomocą pedału – pozwala to na obsługę kosza bez używania rąk. Warto również zainwestować w kosze wyposażone we wkład wewnętrzny, który ułatwia opróżniania i utrzymanie wnętrza pojemnika w czystości.