Rodzaje płatności

Dla Państwa wygody w sklepie Zielonalazienka.pl  oferujemy kilka możliwości opłacenia zamówienia.

Przelew bankowy
Przelew tradycyjny, gdzie należności  można wpłacić na konto sklepu.

Przelew online/karta płatnicza
Płatność kartą i szybkim przelewem online odbywa się poprzez system PayU i jest dostępna zaraz złożeniu zamówienia. Mogą Państwo również zapłacić kartą w Punkcie Odbiorów Osobistych w Koninku koło Poznania.


Gotówka przy odbiorze
Płatność gotówką jest do dostępna dla Klientów odbierających towar w punkcie odbioru Poznań-Koninko oraz podczas odbierania zamówienia dostarczanego transportem własnym.


Pobranie (Kurier)
Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.  Usługa jest płatna 9zł i dostępna wyłącznie dla przesyłek realizowanych przez firmę kurierską.

Formularz zgłoszeniowyPola oznaczone * są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego.... więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego. Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że: Administratorem zebranych danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. siedzibą w Żernikach (62-023) przy ul. Składowej 17, wpisana do rejestru KRS pod numerem 0000400575 oraz REGON: 30196636; Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem; Cofnięcia zgody dokonać można przez przesłanie wiadomości z żądaniem zaprzestania przetwarzania danych przy pomocy powyższego formularza; Odbiorcami (procesorami powierzenia) moich danych osobowych będzie podmiot zapewniający obsługę utrzymania sklepu Łazienkaplus.pl oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora Danych. Wymiana danych osobowych z tymi podmiotami jest regulowana umową powierzenia z zaufanymi partnerami Łazienkaplus.pl S.A.; Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do udzielenia informacji, a następnie usuwane z systemu; Przysługują mi prawa do: żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych, żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych, żądania przeniesienia moich danych osobowych. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO). zwiń