Filtry

Producent

-

Dostępność

Status

Poręcze i uchwyty 

Znaleziono 65 produktów

Śliska wanna lub mokre kafelki pod natryskiem mogą być przyczyną wypadku. Na tego typu kłopoty narażeni są szczególnie ludzie starsi oraz osoby z różnego rodzaju problemami ruchowymi. Rozwiązaniem okazać mogą się jednak praktyczne poręcze uchwyty łazienkowe.

Uchwyty łazienkowe w domu

Wejście lub wyjście z wanny nie jest łatwe dla seniorów. Specjalny uchwyt łazienkowy zainstalowany na ścianie może jednak znacząco poprawić komfort i bezpieczeństwo korzystania z łazienki. Solidna poręcz zapewnia podparcie i umożliwia utrzymanie równowagi podczas kąpieli lub prysznica. Tego typu udogodnienia są bardzo łatwe w montażu i dopasowane stylistycznie do większości aranżacji łazienek.

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych

Szczególną grupę osób korzystających z toalet i łazienek są osoby niepełnosprawne. Samodzielne korzystanie z większości urządzeń umożliwiają jednak uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych. Dzięki solidnym poręczom możliwe jest skorzystanie z prysznica, wanny lub toalety. Do dyspozycji są uchwyty łazienkowe dla osób niepełnosprawnych w postaci prostych drążków lub profilowanych konstrukcji. Niektóre z modeli posiadają konstrukcję uchylną, którą można wygodnie złożyć po użyciu.

Pokazuje 1 - 20 z 65 elementów