Dostępność produktów i data otrzymania przesyłki

W magazynach sklepu Zielonalazienka.pl znajdują się produkty, które są najpopularniejsze wśród naszych Klientów. Pozostały asortyment naszego sklepu jest sprowadzany od producentów i dostawców w zależności od indywidualnych zapotrzebowań konsumentów. Przy każdym produkcie widnieje symbol informujący o dostępności produktu, a zatem o czasie potrzebnym na wysyłkę towaru (liczony w dniach roboczych, od chwili potwierdzenia zamówienia). Gdy zamawianych jest więcej egzemplarzy danego produktu, należy brać pod uwagę najdłuższy czas dostępności. Podczas weryfikowania i potwierdzania zamówienia, nasz pracownik informuje Klienta o czasie realizacji.

Oznaczenia dostępności produktów:

24 h - produkty oznaczone tym symbolem znajdują się w naszym magazynie i zostaną wysłane w ciągu 24h od daty potwierdzenia zamówienia, jeżeli wybrana została dostawa kurierem i opłacona płatnością za pobraniem. Produkty 24h można odebrać od ręki w Punkcie Odbiorów Osobistych w Koninku k.Poznania, a zamówienia dostarczane własna flotą samochodową na terenie Poznania i okolic w ciągu 1-3 dni roboczych.

Do 3 dni - od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto, produkt wyślemy w ciągu 3 dni roboczych.

Do 7 dni - od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto, produkt wyślemy w ciągu 7 dni roboczych.

Do 14 dni - od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto, produkt wyślemy w ciągu 14 dni roboczych.

Na zamówienie – produkty oznaczone tą informacją nie są dostępne w naszych magazynach, jednak możemy je sprowadzić na indywidualne zapytanie Klienta. Termin realizacji jest weryfikowany i potwierdzany u dostawców, o którym Klient jest informowany podczas rozmowy telefonicznej.

W przypadku płatności ratalnej termin realizacji wydłuża się o czas, przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Ostateczną datę otrzymania przesyłki można wyliczyć na podstawie sumy terminu realizacji oraz czasu dostawy:

Data otrzymania przesyłki = termin realizacji + czas dostawy.