Dostępność produktów i data otrzymania przesyłki

W magazynach sklepu Zielonalazienka.pl znajdują się produkty, które są najpopularniejsze wśród naszych Klientów. Pozostały asortyment naszego sklepu jest sprowadzany od producentów i dostawców w zależności od indywidualnych zapotrzebowań konsumentów. Przy każdym produkcie widnieje symbol informujący o dostępności produktu, a zatem o czasie potrzebnym na wysyłkę towaru (liczony w dniach roboczych, od chwili potwierdzenia zamówienia). Gdy zamawianych jest więcej egzemplarzy danego produktu, należy brać pod uwagę najdłuższy czas dostępności. Podczas weryfikowania i potwierdzania zamówienia, nasz pracownik informuje Klienta o czasie realizacji.

Oznaczenia dostępności produktów:

24 h - produkty oznaczone tym symbolem znajdują się w naszym magazynie i zostaną wysłane w ciągu 24h od daty potwierdzenia zamówienia, jeżeli wybrana została dostawa kurierem i opłacona płatnością za pobraniem. Produkty 24h można odebrać od ręki w Punkcie Odbiorów Osobistych w Koninku k.Poznania, a zamówienia dostarczane własna flotą samochodową na terenie Poznania i okolic w ciągu 1-3 dni roboczych.

Do 3 dni - od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto, produkt wyślemy w ciągu 3 dni roboczych.

Do 7 dni - od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto, produkt wyślemy w ciągu 7 dni roboczych.

Do 14 dni - od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto, produkt wyślemy w ciągu 14 dni roboczych.

Na zamówienie – produkty oznaczone tą informacją nie są dostępne w naszych magazynach, jednak możemy je sprowadzić na indywidualne zapytanie Klienta. Termin realizacji jest weryfikowany i potwierdzany u dostawców, o którym Klient jest informowany podczas rozmowy telefonicznej.

W przypadku płatności ratalnej termin realizacji wydłuża się o czas, przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Ostateczną datę otrzymania przesyłki można wyliczyć na podstawie sumy terminu realizacji oraz czasu dostawy:

Data otrzymania przesyłki = termin realizacji + czas dostawy.

Formularz zgłoszeniowyPola oznaczone * są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego.... więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego. Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że: Administratorem zebranych danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. siedzibą w Żernikach (62-023) przy ul. Składowej 17, wpisana do rejestru KRS pod numerem 0000400575 oraz REGON: 30196636; Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem; Cofnięcia zgody dokonać można przez przesłanie wiadomości z żądaniem zaprzestania przetwarzania danych przy pomocy powyższego formularza; Odbiorcami (procesorami powierzenia) moich danych osobowych będzie podmiot zapewniający obsługę utrzymania sklepu Łazienkaplus.pl oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora Danych. Wymiana danych osobowych z tymi podmiotami jest regulowana umową powierzenia z zaufanymi partnerami Łazienkaplus.pl S.A.; Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do udzielenia informacji, a następnie usuwane z systemu; Przysługują mi prawa do: żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych, żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych, żądania przeniesienia moich danych osobowych. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO). zwiń