Brodziki - akcesoria 

(223 produkty)
Filtry
Wyczyść filtry x

Producent

-

Dostępność

Status

Montaż brodzika w kabinie prysznicowej nie jest skomplikowany, ale wymaga kilka ważnych akcesoriów, które umożliwią prawidłowe ustawienie i uszczelnienie konstrukcji oraz podłączenie odpływu. Odpowiedni dobór elementów wyposażenia sprawi, że brodzik będzie przez wiele lat bezpiecznie służył w łazience.

Stelaż i nogi do brodzika

Osadzenie brodzika na posadzce wymaga zastosowania specjalnych elementów montażowych. Specjalny stelaż do brodzika stanowi bardzo stabilny fundament dla całej konstrukcji. Taką samą funkcję pełnią nogi do brodzika, które gwarantują pewne podparcie i umożliwiają dokładne wypoziomowanie zbiornika. Jest to o tyle ważne, że z krzywo ustawionego brodzika woda może nie odpływać. Nóżki o regulowanej długości pozwalają uniknąć takiego problemu nawet na nierównej posadzce. Niezbędnym elementem wyposażenia będzie też syfon o wymiarach dopasowanych do wysokości brodzika.

Inne akcesoria do brodzików

Dzięki akcesoriom można również poprawić funkcjonalność i estetykę pod natryskiem. Specjalna listwa maskująca do brodzika spełnia oba te zadania. Montowany wokół krawędzi panel zakrywa szczelinę pomiędzy ścianą i brodzikiem, dodatkowo poprawiając szczelność połączenia.