Filtry

Producent

-

Dostępność

Status

Toalety i deski myjące 

Znaleziono 33 produktów

Bidet jest rozwiązaniem pozwalającym zachować wysoki poziom higieny. Nie zawsze jednak dysponujemy miejscem do instalacji takiego urządzenia. Rozwiązaniem alternatywnym może być nowoczesna toaleta myjąca lub deska z funkcją bidetu.

Deska z funkcja bidetu

Automatyczna deska z funkcją bidetu wyposażona jest w specjalne dysze myjące. Wiele osób uważa, że konstrukcja tego typu desek jest znacznie wygodniejsza i bardziej praktyczna od klasycznego bidetu. Deska myjąca może posiadać także funkcję suszenia i pozwala zrezygnować niejednokrotnie z papieru toaletowego. Deski myjące można dopasować do posiadanej już miski WC.

Toaleta myjąca czy deska myjąca?

Innym rozwiązaniem jest zakup toalety myjącej. Najnowocześniejsze modele posiadają wiele funkcji poprawiających wygodę użytkowania. W zależności od rodzaju, toaleta myjąca może oferować funkcję regulacji temperatury wody, suszenie oraz podgrzewanie deski. Montaż tego typu urządzeń nie różni się szczególnie od instalacji klasycznych misek WC – największą zmianą jest tu konieczność podłączenia zasilania elektroniki sterującej.

Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów