Toalety i deski myjące 

(75 produktów)
Filtry
Wyczyść filtry x

Producent

Pozostałe:
-
cm - cm
cm - cm

Funkcje

Sterowanie

Dostępność

Bidet jest rozwiązaniem pozwalającym zachować wysoki poziom higieny. Nie zawsze jednak dysponujemy miejscem do instalacji takiego urządzenia. Rozwiązaniem alternatywnym może być nowoczesna toaleta myjąca lub deska z funkcją bidetu.

Deska z funkcja bidetu

Automatyczna deska z funkcją bidetu wyposażona jest w specjalne dysze myjące. Wiele osób uważa, że konstrukcja tego typu desek jest znacznie wygodniejsza i bardziej praktyczna od klasycznego bidetu. Deska myjąca może posiadać także funkcję suszenia i pozwala zrezygnować niejednokrotnie z papieru toaletowego. Deski myjące można dopasować do posiadanej już miski WC.

Toaleta myjąca czy deska myjąca?

Innym rozwiązaniem jest zakup toalety myjącej. Najnowocześniejsze modele posiadają wiele funkcji poprawiających wygodę użytkowania. W zależności od rodzaju, toaleta myjąca może oferować funkcję regulacji temperatury wody, suszenie oraz podgrzewanie deski. Montaż tego typu urządzeń nie różni się szczególnie od instalacji klasycznych misek WC – największą zmianą jest tu konieczność podłączenia zasilania elektroniki sterującej.