Kludi Ameo bateria umywalkowa stojąca chrom 410280575 to jednouchwytowa bateria umywalkowa o wysokości wylewki 75 mm. Wyposażona jest w prosty uchwyt oraz jest przeznaczona do montażu stojącego, jednootworowego.
 Zapewnia przepływ wody na poziomie 6 litrów na minutę, dzięki czemu jest bardzo wydajna. Zawiera perlator s-pointer Eco PCA M 24x1, który umożliwia regulację kąta strumienia wody i dopasowanie go do różnych kształtów umywalek.
 Głowica ceramiczna z ogranicznikiem wypływu gorącej wody zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dodatkowo, bateria posiada elastyczne wężyki ciśnieniowe G 3/8 oraz system szybkiego montażu, co znacznie ułatwia jej instalację.
 Bateria umywalkowa Kludi Ameo charakteryzuje się eleganckim wykończeniem w kolorze chromu, które doda blasku każdej łazience. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!
Dane techniczne
| Marka | Kludi | 
| Seria | Ameo | 
| Montaż | stojąca | 
| Typ | jednouchwytowa | 
| Rodzaj | zwykła | 
| Wyposażenie | bez korka | 
| Rodzaj wylewki | stała | 
| Kolor | chrom | 
| Termostat | bez termostatu | 
| Kod EAN | 4017080086257 | 
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 7 x 33 cm | 
| Waga z opakowaniem | 1,59 kg | 
| Gwarancja | POBIERZ (PDF). | 
| Dane producenta | Zobacz | 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
