Filtry

Wanny Besco 

Znaleziono 424 produkty
Pokazuje 1 - 20 z 424 elementów

Niezwykle piękne i wygodne wanny Besco produkowane są w Polsce. Nazwa firmy pochodzi od miejscowości, w której powstała firma – mieszczącego się w województwie podkarpackim Besku. Od ponad 20 lat przedsiębiorstwo dostarcza klientom wyposażenie łazienkowe, wśród którego szczególnym uznaniem cieszą się nowoczesne i niezwykle eleganckie wanny. Dzięki zastosowaniu wysokowytrzymałych materiałów, wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i dbałości o estetykę, produkty Besco odznaczają się bardzo wysoką jakością i dopasowane są do potrzeb i gustów współczesnych odbiorców. Asortyment obejmuje stylowe wanny prostokątne, asymetryczne, narożnewolnostojące do małych i dużych łazienek oraz salonów kąpielowych.

Z czego produkowane są wanny Besco?

W ofercie marki znajduje się wiele modeli różniących się nie tylko rozmiarami czy kształtem, ale także tworzywem. Firma Besco stosuje trzy nowoczesne materiały: higieniczny akryl sanitarny, wysokowytrzymały kompozyt sanitarny oraz konglomerat mineralny na bazie kamienia naturalnego. Wanny Besco z konglomeratów i kompozytów pokrywane są dodatkowo antybakteryjną powłoką Gelcoat®, która ułatwia czyszczenia i ogranicza osadzanie się na powierzchni drobnoustrojów oraz grzybów.

Dlaczego warto wybrać wanny marki Besco?

Poszukując wanny trwałej, estetycznej i wygodnej warto sprawdzić czym wyróżniają się wanny Besco. Opinie zadowolonych klientów wskazują, że asortyment polskiej marki zaspokaja potrzeby nawet bardzo wymagających odbiorców – w tym deweloperów i hotelarzy. W katalogu znaleźć można dziesiątki bardzo eleganckich modeli wraz z dopasowanymi do nich akcesoriami oraz obudowami. Na wszystkie wanny Besco udzielana jest 10-letnia gwarancja door-to-door.