Wanny Cersanit 

Znaleziono 100 produktów
Pokazuje 1 - 20 z 100 elementów

Marka Cersanit produkuje ceramikę oraz wyposażenie łazienkowe bardzo wysokiej klasy. Akrylowe wanny Cersanit uznawane są za jedne z najlepszych na polskim rynku i produkuje się je w wielu wersjach. Do dyspozycji klientów oddano asortyment, w którym znaleźć można wanny prostokątne, symetryczne i asymetryczne z odpływami centralnymi i bocznymi. Na uwagę zasługuje także szeroka gama rozmiarów, dzięki czemu wanny Cersanit nadają się do wykorzystania w małych łazienkach i dużych salonach kąpielowych lub gabinetach SPA.

Wanny Cersanit – innowacyjne podejście do konstrukcji

Wykonane z akrylu wanny są bardzo cenione, ze względu na ich niską wagę, niepodatność na korozję i działanie środków chemicznych oraz właściwości termoizolacyjne. Jednak wygoda użytkowania oraz trwałość to również bardzo ważne atuty każdej wanny. Marka Cersanit przeprowadziła wiele badań mających określić jakie parametry są najważniejsze dla uzyskania tych cech. Bardzo ważna okazała się tutaj sztywność całej konstrukcji.

Wanny Cersanit powstają techniką odlewania, co pozwala zachować dwuosiową stabilność tworzywa, co nieosiągalne jest przy produkcji metodą tłoczenia. Dodatkowo stosowane są podwójne wzmocnienia. Wysokojakościowa żywica polimerowa łączona jest z mocnym włóknem szklanym, dzięki czemu zbiornik zyskuje podwójne wzmocnienie. Przekłada się to na dużo wyższą odporność na uszkodzenia i deformację oraz sztywność konstrukcji.

Dodatkowo modele oferowane przez markę Cersanit wyposażane są w nóżki z regulacją wysokości. Daje to możliwość idealnego wypoziomowania zbiornika w czasie montażu. Prawidłowe ustawienie wanny jest ważne z punktu widzenia komfortu użytkowania oraz prawidłowej pracy instalacji odpływowej – dzięki regulowanemu stelażowi prawidłowe wypoziomowanie wanny możliwe jest nawet w starych mieszkaniach z krzywymi posadzkami.