Filtry

Baterie Ferro 

Znaleziono 368 produktów
Pokazuje 1 - 20 z 368 elementów

Baterie Ferro sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie, a sama firma uznawana jest za lidera sprzedaży w Europie Środkowej i Wschodniej. Nie każdy jednak wie, że pod obco brzmiącą nazwą „Ferro” działa polskie przedsiębiorstwo. Armatura sygnowana tym logo produkowana jest zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami jakościowymi i nie odbiega pod tym względem od produktów zachodnich.

Marka Ferro produkuje baterie kuchenne i łazienkowe do wszystkich zastosowań. Oferta obejmuje zarówno modele do umywalek, wanien i kabin natryskowych, jak i bardzo funkcjonalne i eleganckie baterie kuchenne.

Baterie Ferro okiem konsumentów

Wiele prestiżowych nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach to z pewnością potwierdzenie jakości i oryginalności designu produktów. Jak jednak sami klienci oceniają baterie Ferro – opinie konsumentów są najbardziej obiektywnym wyznacznikiem wartości asortymentu.

Odbiorcy przede wszystkim doceniają żywotność baterii marki Ferro. Wykonywane z odpornego na korozję mosiądzu korpusy oraz ceramiczne głowice o podwyższonej wytrzymałości czynią z nich armaturę, która służy bezproblemowo wiele lat. Baterie Ferro pokrywane są także powłokami chromowymi, które, oprócz dodatkowego zabezpieczenia, pełnią także rolę dekoracyjną. Firma korzysta z materiałów odpornych na przebarwienia, dzięki czemu produkty zachowują doskonały wygląd przez długi czas. Osobną kategorie stanowią baterie kuchenne dedykowane do zlewozmywaków granitowych, których korpusy pokrywa konglomerat kwarcowy w kolorach dopasowanych do barw dostępnych w ofercie zlewów.

Dla konsumentów bardzo dużym atutem jest również bardzo duży wybór wersji stylistycznych. Marka Ferro nie ograniczyła się jedynie do stworzenia kolekcji klasycznych – oferta obejmuje także niezwykle eleganckie modele dla miłośników nowoczesnego wzornictwa oraz gustownie wykonane baterie retro.