Wanny Koło 

Znaleziono 114 produkty
Pokazuje 1 - 20 z 114 elementów

Polska marka Koło od wielu lat produkuje wanny cechujące się najwyższą jakością wykonania i niezwykle atrakcyjnym designem. Nowoczesny zakład w Ozorkowie posiada park maszynowy, pozwalający tworzyć produkty zgodne z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa i normami europejskimi. Wanny Koło projektowane są przez cenionych i doświadczonych designerów – w proces tworzenia ich konstrukcji zaangażowany był m.in. Janusz Kaniewski – absolwent Europejskiego Instytutu Designu w Turynie oraz studio wzornictwa przemysłowego Mindsailors.

Wanny Koło – duży wybór produktów najwyższej jakości!

Wanny Koło powstają z akrylu. Syntetyczna żywica o wysokiej trwałości jest materiałem, który skutecznie wypiera inne tworzywa. Stal i żeliwo używane dawniej do produkcji wanien są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie ciężkie i podatne na korozję. Wanna Koło wykonana z akrylu jest równie trwała co konstrukcja tłoczona z metalu, ale jest dużo lżejsza i całkowicie odporna na działanie wody. Dodatkową zaletą żywic akrylowych jest też zdolność do utrzymywania ciepła przez długi czas, zapewniając wyższy komfort podczas kąpieli.

Wanny Koło produkowane są w dziesiątkach różnych rozmiarów i kształtów. W ciągłej sprzedaży znajdują się wanny prostokątne, owalne i asymetryczne. Niezależnie jednak od tego, czy obiektem zakupu jest kompaktowy model do małej łazienki, czy też wanna wolnostojąca Koło do przestronnego salonu kąpielowego, odbiorca ma pewność, że otrzymuje produkt doskonałej jakości. Rygorystyczna kontrola w czasie produkcji pozwala tworzyć wanny doskonałe pod każdym względem.

Marka Koło istnieje już ponad pół wieku. Jednak dobyte przez dekady doświadczenie mogła wykorzystać w pełni dopiero w roku 1993, gdy stała się częścią międzynarodowej grupy Sanitec. Zagraniczni inwestorzy dostrzegli w polskim przedsiębiorstwie ogromny potencjał. Dostarczenie nowoczesnych maszyn i zapewnienie dostępu do innowacyjnych technologii pokazało, że Koło to firma potrafiąca dorównać pod każdym względem zachodnim koncernom. Kolejną ważną zmianą było dołączenie marki do grupy Geberit, znanej z produkcji wyposażenia sanitarnego cenionego na całym świecie.

Wanny Koło znane są obecnie w całej Europie i chętnie wybierają je zarówno zwykli użytkownicy poszukujący praktycznych rozwiązań, jak i właściciele hoteli, gabinetów odnowy biologicznej czy luksusowych SPA.

Dla kogo dobrym wyborem będzie wanna Koło?

Szeroki wybór modeli dostępnych w ofercie marki Koło sprawia, że każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Akrylowe konstrukcje są bardzo lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu z łatwością można je zainstalować nawet w niedużej łazience w bloku. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowano także kolekcje modeli luksusowych i wielkogabarytowych.

Z propozycji marki Koło skorzystają tez chętnie właściciele łazienek o nietypowych kształtach. Wanna Koło o asymetrycznej konstrukcji pozwoli zagospodarować optymalnie każdy centymetr dostępnej przestrzeni.

Polskie wanny z akrylu to również idealna propozycja dla osób ceniących trwałość. Wieloletnie gwarancje na wszystkie produkty są zapewnieniem, że produkty marki Koło są nie tylko piękne, ale też bardzo wytrzymałe.

Miłośnicy dobrego stylu również chętnie sięgają po katalogi z logo marki Koło. Elegancja, nowoczesny styl i perfekcyjna dbałość o detale to cechy, które sprawiają, że każda wanna Koło jest prawdziwym dziełem sztuki użytkowej. W ofercie można znaleźć także dedykowane obudowy do wanien.