Wanny Sanplast 

Znaleziono 222 produktów

Firma Sanplast istnieje od 1983 roku - przedsiębiorstwo od początku stawiało na dynamiczny rozwój oraz poszerzanie oferty, co przyczyniło się do jego wielkiego sukcesu. To właśnie ta marka wyprodukowała w 1991 roku pierwszą polską kabinę prysznicową. Sześć lat później oferta poszerzyła się o wyjątkowo ergonomiczne i trwałe wanny oraz systemy hydromasażu. W aktualnej ofercie znaleźć można akrylowe wanny Sanplast dostępne w dziesiątkach wersji gabarytowych i stylistycznych. Oprócz klasycznych modeli prostokątnych, producent dostarcza również luksusowe wanny okrągłe, narożne i wolnostojące wraz z niezbędnymi przy montażu stelażami oraz akcesoriami. Sanplast produkuje również praktyczne parawany nawannowe oraz gotowe obudowy.

Czym wyróżniają się wanny Sanplast?

Ciężkie i łatwo rdzewiejące wanny żeliwne czy stalowe to już przeszłość. Poszukiwanie idealnego tworzywa do produkcji nowoczesnych wanien pozwoliło odkryć materiał, który wolny jest od wad stopów metali. Wanny Sanplast powstają z wysokojakościowego akrylu sanitarnego. Ta bardzo trwała żywica polimerowa jest wyjątkowo lekka i odporna na działanie środków chemicznych. Akryl można formować w niemal dowolne kształty, czemu wanny Sanplast zawdzięczają wyjątkowo niebanalne wzornictwo.

Żywice syntetyczne używane do produkcji wanien tej marki cechują się dodatkowo bardzo dobrymi walorami termoizolacyjnymi, utrzymując tym samym dłużej wysoką temperaturę wody. Łatwy montaż, nowoczesny design i bardzo długa żywotność to najważniejsze zalety, dla których produkty marki Sanplast cieszą się dużym uznaniem w Polsce i za granicą.

Niewątpliwą zaletą i jednym z powodów ogromnej popularności wanien Sanplast jest tez bardzo dobry stosunek ceny do jakości i duży wybór modeli podzielonych na kilkanaście unikalnych kolekcji.

Pokazuje 1 - 20 z 222 elementów