Filtry
-

Typ

Kolor

Status

Baterie umywalkowe Grohe - Baterie 

Znaleziono 287 produktów
Pokazuje 1 - 20 z 287 elementów

Gdyby stworzyć ranking najchętniej wybieranych baterii łazienkowych, produkty marki Grohe z pewnością znalazłyby się na podium. Bardzo wysoka jakość wykonania, dbałość o oryginalną estetykę i zastosowanie innowacyjnych technologii sprawiają, że armatura sygnowana logiem Grohe to z pewnością jedna z najciekawszych alternatyw do każdej łazienki. Produkty ze znakiem „Made in Germany” od dawna uchodzą za symbol precyzji i trwałości – marka Grohe swoimi bateriami potwierdza, że nie są to jedynie plotki.

Dlaczego warto wybrać baterie umywalkowe Grohe?

Baterie do umywalek marki Grohe projektowane są w oparciu o szereg bardzo nowoczesnych rozwiązań technicznych. Jednym z największym osiągnięć niemieckich inżynierów było opracowanie ceramicznej głowicy w technologii SilkMove®. Jest to najbardziej istotny element konstrukcji, który odpowiada za regulację ciśnienia i temperatury wody. Unowocześniona głowica Grohe wyróżnia się niezwykle wysoką precyzją i płynnością pracy, dzięki czemu obsługa baterii jest łatwa i wygodna nawet dla najmłodszych.

Bardzo ważnym udogodnieniem było także opracowanie systemu QuickFix®, który znacząco skrócił czas instalacji. Baterie umywalkowe Grohe wyposażane są w elastyczne wężyki przyłączeniowe z precyzyjnymi nakrętkami i szybkim mechanizm mocowania. Dzięki tym udogodnieniom wystarczy kilka chwil, aby podłączyć i uruchomić baterię. W przypadku baterii podtynkowych szybki montaż zapewniają specjalne moduły, z pomocą których można wygodnie i estetycznie zainstalować armaturę umywalki wewnątrz ściany pomieszczenia.

Większość baterii umywalkowych tej marki jest projektowana z naciskiem na oszczędność i ekologię. W tym celu stworzony został system EcoJoy® pozwalający ograniczyć zużycie wody nawet o połowę. W wielu modelach stosowane są dodatkowo perlatory napowietrzające strumień oraz przyciski EcoButton® umożliwiające kontrolę nad przepływem.

Grohe to marka ceniąca innowacje i godna miana producenta XXI wieku. Świadczy o tym m.in. produkcja nowoczesnych baterii umywalkowych obsługiwanych bezdotykowo z pomocą specjalnych czujników podczerwieni.

Grohe – elegancja i trwałość!

Baterie umywalkowe Grohe są bardzo wygodne w użytkowaniu i trwałe. Jednocześnie są też piękne. Do tworzenia tych unikalnych konstrukcji są angażowani designerzy inspirujący się najnowszymi trendami w dziedzinie aranżacji łazienek. Dlatego też asortyment składa się z produktów dopasowanych stylem do oczekiwań klientów ceniących piękno i elegancję. W ofercie można znaleźć baterie nowoczesne i klasyczne, których formy i proporcje jasno pokazują, iż marka Grohe doskonale zna się na sztuce projektowania.

Idealny wygląd przez lata – tak można określić jeden z największych atutów, którym wyróżniają się baterie umywalkowe Grohe. Marka opatentowała innowacyjną technologię chromowania, dzięki czemu udało się stworzyć powłokę StarLight®. Jest to galwanicznie nakładana na mosiądz warstwa ochronna, która cechuje się ogromną odpornością na przebarwienia i działanie wilgoci. Jej trwałość może być nawet do 10 razy dłuższa niż w przypadku klasycznych technik chromowania.

Niezwykle istotne jest też to, że marka Grohe uważnie słucha opinii swoich klientów i nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty. To właśnie dążenie do rozwoju i chęć spełniania potrzeb odbiorców sprawiają, że baterie umywalkowe Grohe produkowane są w tak dużej ilości modeli. Do dyspozycji miłośników trwałego i pięknego wyposażenia łazienki są baterie stojące i ścienne z wylewkami stałymi i obrotowymi, wersje zintegrowane z automatycznymi korkami odpływowymi oraz armatura jedno- i wielootworowa.